Image Alt

Konkurss karantīnas laikā?

Kur ziedi ir mūsu iedvesmas avots

Konkurss karantīnas laikā?

Kā tas ir iespējams piedalīties starptautiskā konkursā laikā, kad jāsēž mājās un jāizvairas no apkārtējiem? Pateicoties flositu skolai AŽ un tās vadītājai Aijai žagariņai, pavisam vienkārši!

 

Mēs maijā piedalījāmies konkursā “Objekts 2020”, kur tika pārstāvētas 14 valstis ar 85 dalībniekiem kopā un godpilni izcīnijām 2.vietu . Žūrija pārstāvēja Latviju, Lietuvu, Ukrainu un Itāliju. Tas ir neticami, cik, ģeogrāfiski tālu atrodoties, mēs varam būt tuvu!

Darba nosaukums “Pa straumei”. Izmantotie materiāli: vīnstīgas, ziedoši cidoniju zari, tulpes no omas dārza, un mazliet eksotikas, lai dzīvei netrūktu garšas – orhidejas, antūrijas, Dendrobium Black Pearl.

Šis darbs simbolizē dzīves kustību. Mēs paši izvēlamies vai ejam pa straumi, vai pret to. Tās virziens var nemanot mainīties, bet galvenais nepazaudēt sevi.

No sākuma dzima ideja un tad meklējām vietu, kur to realizēt.

Ņēmām gumijniekus, ziemas jaku un bridām upē. Taisot darbu, arī apkārtējie neizrādīja vienaldzību, aktīvi nāca skatīties procesu, katru reizi ņemot līdzi arven lielāku skatītāju pulciņu. Tā nu arī tapa šis darbs.

Tas lika kārtējo riezi apjaust, cik svarīgi ir izlauzties no rāmjiem un, neskatoties uz pasaulē notiekošo, piepildīt savas idejas un sapņus!