Image Alt

Elizetes kaķi

Kur ziedi ir mūsu iedvesmas avots

Elizetes kaķi

Elizetes kolektīvs vairs nav iedomājams bez kaķiem jau 4 gadus, kad pievienojās trīs mīļi minči. No sākuma gan draudzenītes Roze Lizete un Lillija Zete un pēc gada mūsuu karalis- Morics Liepiņš.

Cilvēki bieži jautā, kāpēc kaķiem ir 2 vārdi?

Lizete un Zete ir atvasinājums no vārda Elizete, pats interesantākais ir tas, ka 2.septembrī, kaķu ierašanās dienā, tām ir vārda diena. Tas viss ir pa īstam. Pat dzīvnieku pasēs ierakstīts.

Morics mūsu dzīvē uzradās jūlijā, liepziedu laikā, tāpēc arī Liepiņš.

Līdz šim nebijām kaķu cilvēki, līdz brīdim, kad satikām šos, 3 kaķi mainīja mūsu pasauli. Kad ļaudis jautā, vai minči neko negāž, negrauž…

Uzreiz pārliecinoši bez vilcināšanās atbildam:”Nē.”

Nebijām iedomājušies, ka kaķi varētu kaut ko gāzt vai apēst. Pat īpaši neesam mācījuši, vienīgi ikdienas sarunas ar minkām. Katrs savā raksturā, zinam viņu niķus stiķus, pēc acu skatiena jau var pateikt, kas prātā.

Šī kompānija ir nolasījusies īpaši mīļa. Mūsu kaķi ir sociāli aktīvi, draudzējas gan ar lieliem, gan maziem. Pateicoties šim trio, ir izveidojušās patiesas un īstas draudzības. Pat dažiem klientiem mainīts pozitīvs skats uz kaķiem.

Ienākot Elizetē, uz durvīm ir uzlikta zīmīte “Uzmanību, mīļi kaķi!” Tas pateicoties Rozītei, kad viņa izlsases kārtība arvien vairāk klientiem sāka kāpt uz pleca, nogulties un murāt. Mēs vienkārši brīdinām.

Mums nav niknu suņu, mums ir super mīļi kaķi!

Šie ir īpaši kaķi, tie ir mūsu kaķi.

P.S. Minku vārdā sakām PALDIES, par lielo lutināšanu un gardajiem kārumiem.