Image Alt

Privātuma politika

1. Klients piešķir SIA ELIZETE skaidru un apzinātu piekrišanu Klienta personas datu apstrādei.
2. Visi personas dati, kas atklāti SIA ELIZETE, tiek ievadīti klientu reģistrā un izmantoti pārdošanas pakalpojumu sniegšanai un preču piedāvāšanai Klientam.
3. SIA ELIZETE glabā Klienta kontaktinformāciju, kuru Klients ievadījis pirkuma laikā, un informāciju par veiktajiem pirkumiem. Šī informācija tiek uzskatīta par konfidenciālu un apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Personas dati, kas nepieciešami, lai Produktus piegādātu Klientam, tiek atklāti uzņēmumam, kas nodrošina kurjerpakalpojumu.
4. Maksājumi tiek veikti ārpus E-veikala vides, izvēlētās bankas vai pakalpojumu sniedzēja drošajā maksājumu vidē. E-veikalam nav piekļuves Klienta bankas informācijai vai kredītkartes informācijai.
5. Datu komunikācija starp klientu un bankām un banku karšu centru ir šifrēta, kas nodrošina klienta personas datu un bankas rekvizītu drošību.
6. SIA ELIZETE izmantos Klienta personas datus (vārdu, tālruņa numuru, adresi, e-pastu) tikai pasūtījuma apstrādei un preču nosūtīšanai Klientam.

DISTANCES LĪGUMS

1. Šis līgums tiek slēgts starp SIA ELIZTE, reģ. Nr.40003385243, juridiskā adrese: Elizabetes iela 25, Centra rajons, Rīga, LV-1010 (turpmāk tekstā Ziedu galerija “Elizete”) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Ziedu galerija “Elizete” interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē —— (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).
2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Ziedu galerija “Elizete”.
3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu galerija “Elizete” Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē —-.
4. Pircējam ir tiesības saņemt Ziedu galerija “Elizete” veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.
5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu galerija “Elizete” piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.
6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.
7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Ziedu galerija “Elizete”, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.
8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Flower Market veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:
– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
– Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.
9. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).
10. Ziedu galerija “Elizete” ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Ziedu galerija “Elizete” neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)
11. Pircējs no piegādes var atteikties pirms ziedu pušķis ir izveidots, rakstot iesniegumu uz epastu: [email protected] , Ziedu galerija “Elizete” atgriež atpakaļ naudu 7 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas uz pircēja norādīto kontu.
12. Ziedu galerija “Elizete” neatmaksā pasūtītājam maksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, sekojošos gadījumos:
12.1. ja saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu (ziedus vai ziedu pušķi);
12.2. ja saņēmējs ir izbraucis no pilsētas un/vai valsts un nav sasniedzams pasūtītāja norādītajā piegādes adresē 24 stundu laikā pēc pasūtītāja noteiktā piegādes laika;
12.3. ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un nav sasniedzams saziņai pasutītāja norādītajā e-pastā vai telefonā.
13. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi ,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti, izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses.
14. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti,izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu.
15. Ziedu galerija “Elizete” informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un Ziedu galerija “Elizete” nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami Flower market veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem.

PIEGĀDES NOTEIKUMI:

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī. Pasūtījumu apstrāde veikala darba laikā: P., C.,O.,T.,Pk. 8.30-18.30, Se. 10-16, Sv.- Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:
1.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi( izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses
2.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku(izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu)
Par piegādes adresi atzīmējot slimnīcu un/vai ārstniecības iestādi,lūdzam personīgi sazināties vispirms ar slimnīcu un/vai ārstniecības iestādi, vai iestāde pieņem ziedu piegādi pacientiem. Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem,satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības. Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. februārī, 8. martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem. Vēršam Jūsu uzmanību, ka nespējam garantēt piegādes laikus 14. februārī un 8.martā, tādēļ šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme rīts, pusdienas laiks vai vakars. Mēs vienmēr piegādājam svaigus ziedus!

KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām. Saziņa. Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei. elizete.lv neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala elizete.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Elizete.lv