Image Alt

Par mums

Kur ziedi ir mūsu iedvesmas avots

Mūsu stāsts

Tie esam mēs: Sanita, Roze, Lillija un Morics. Mūs četrus var satikt “Elizetē”, atnākot pēc ziediem vai vienkārši ienākot sasveicināties. Elizete vienmēr ir bijusi mājvieta ne tikai ziediem un augiem, bet arī šiem kaķiem, kopš viņi ieradās šeit kā kaķēni.

Elizete jau ir 22 gadus veca. Šajā laikā Elizete ir piedzīvojusi vairākas pārvērtības. Devusies arī ārpus Latvijas robežām. Veidojam visa veida floristikas izstrādājumus dažādos notikumos: apsveikuma pušķus, kāzu dekorēšana, līgavas pušķus, sēru floristiku, bēru vainagus u. c.

Ziedu eksperti

Fantastiska komanda, kas palīdzēs jums atrast nepieciešamo

Sanita Cipruse.
Vadītāja/Floriste
Katrīna Cipruse
Fotogrāfe
Lillija
Roze
Morics

Skaisti ziedi jebkurai situācijai. Turklāt vieta, kur baudīt izcilu kafija un neatkārtojamu kaķu meditāciju. Vieta, kur steidzīgajiem iegūt vairāk laika sev!

Inga Dreimane

Lieliska vieta, kur apstāties dienas skrējienā. Satikt trīs mīļus kaķus Rozi, Lilī un Moricu Liepiņu, sirsnīgo ziedu galerijas īpašnieci Sanitu un priecēt acis ziedu un kompozīciju skaistumā.

Dace Krastiņa

Viena no neparastākajām vietām Rīgā! Es redzēju viņu pušķus, tie ir neticami! Un visi trīs kaķi,dzīvo tur, burvīgi! Un saimniece patiešām ir šīs vietas dvēsele

Anna Ivanova